PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692 072 288
E-mail: kontakt@pixagency.pl
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Jako właściciel firmy na pewno wiesz, jak ważne jest posiadanie zaktualizowanego zdjęcia na swojej stronie internetowej, stronach w mediach społecznościowych i drukowanych materiałach. Pix Agency specjalizuje się w korporacyjnych headshotach (portretach), fotografii produktowej i eventowej. Dzięki ponad 5-letniemu doświadczeniu w branży może dostarczyć spersonalizowany pakiet, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Zdjęcia z wydarzeń firmowych mogą być świetnym sposobem na generowanie treści na bloga, stronę internetową, kanały mediów społecznościowych i inne kanały marketingowe. Mogą być również używane do dzielenia się wspomnieniami z nowymi pracownikami oraz informowania ludzi o najnowszych aktywnościach firmy w branży.

Zdjęcia z wydarzeń można uzyskać na różne sposoby: profesjonalnych fotografów wynajętych przez organizatora wydarzenia, szczere zdjęcia zrobione przez uczestników na smartfonach, a nawet selfie! Najlepiej jednak zdecydować się na pierwszą opcję. Pix Agency ma do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt fotograficzny. To robi różnicę!

Pix Agency oprócz zdjęć eventowych oferuje także sesje produktowe. Zdjęcia produktów na stronie internetowej mogą zwiększyć lub obniżyć sprzedaż. Dobre zdjęcie produktu dostarcza konsumentowi więcej informacji o tym, co kupuje. Dlatego ważne jest, by pokazać produkt w estetyczny sposób.

Dobre zdjęcia mogą również zapewnić emocjonalną więź z konsumentem, która skłania go do zakupu. Kiedy ludzie widzą obraz, który im się podoba, ich mózg mówi im, że go potrzebują, niezależnie od tego, czy naprawdę tego potrzebują z jakiegoś konkretnego powodu. Fotografowie Pix Agency są tego świadomi, dlatego tworzą z pasją zdjęcia na strony i do sklepów internetowych.

Jeśli potrzebujesz zdjęć biznesowych, promocyjnych, produktowych lub eventowych skontaktuj się z Pix Agency. Ustal warunki współpracy, opowiedz o swojej wizji tych fotografii. Na pewno uda się ustalić wszystkie szczegóły i umówić sesję, której efektem będą zdjęcia, które zwiększą sprzedaż lub wpłyną pozytywnie na PR firmy.

Wyświetleń: 302
Komentarze