Gabinet Psychoterapii Terapia dla Ciebie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-020 Kraków
ul. Wójtowska 9/7
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790 79 88 99
Strona www: https://www.terapiad...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Gabinet Terapia dla Ciebie pomaga pacjentom w walce z nerwicą i depresją. Można tam wykonać badania psychologiczne do pracy i skutecznie zareagować na długotrwałe obniżenie nastroju lub traumę wywołaną przykrymi wydarzeniami w życiu. Prosić o pomoc to nie wstyd. Wykwalifikowana kadra dba o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Terapia poprzez rozmowę i bezpośredni kontakt pozwala pacjentom w pełni się otworzyć i zaufać psychologowi. Zmiana postrzegania niektórych wydarzeń może naprawdę wiele zmienić. Terapeuta nie ocenia, nie daje rad i wskazówek. Pozwala spojrzeć na nurtujące nas kwestie z dystansu lub innej perspektywy.

Atmosfera i pozytywna relacja pacjenta z terapeutą znacząco wpływają na efekty terapii. Rozmowa ze specjalistą pełna spokoju i empatii pomaga budować zaufanie i pozytywną relację terapeutyczną. Gabinet oferuje pomoc również w sytuacji, gdy efekty po pewnym czasie przestają być widoczne. W sytuacji nawrotów niepożądanych symptomów zawsze można liczyć na dodatkowe konsultacje, które realizuje gabinet Terapia dla Ciebie. Aby z nich skorzystać, wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie, dzwoniąc pod numer 793 589 525 albo 790 79 88 99.

Depresja to chorobą, która często jest bagatelizowana. Dla własnego dobra warto ją wcześnie zdiagnozować i jak najszybciej podjąć leczenie. Kiedy to zrobić? Przede wszystkim, zaraz po tym, jak uświadomimy sobie, że potrzebujemy pomocy. Trzeba udać się niezwłocznie do lekarza. Takim specjalistą może być psycholog lub psychiatra — zależy to od potrzeb pacjenta.

Jeśli samemu szukasz pomocy lub masz świadomość, że ktoś z bliskiego otoczenia może zmagać się z opisywanym problemem, warto zgłosić się do gabinetu Terapia dla Ciebie, gdzie zespół profesjonalnych lekarzy zajmie się osobą cierpiącą na to zaburzenie i podpowie, co należy robić w sytuacji gdy ma się do czynienia z osobą, która cierpi na depresję.

Wyświetleń: 4766
Komentarze