GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to serwis urządzeń mobilnych oraz MacBooków. To lokalizacja znajdująca się na terenie Krakowa, gdzie warto wybrać z problemem zalanego telefonu. Także iPady można szybko serwisować w Go Repair. Pomoc serwisu może okazać się gdy dojdzie do nieprawidłowego włączania się sprzętu. Specjaliści Go Repair okażą wsparcie gdy wystąpią problemy z baterią - najczęstszym powodem napraw telefonów.

Blog firmowy

Firma Go Repair ma na tematycznym blogu firmowym mnóstwo interesujących treści. Przynoszą one wartościowe dla posiadaczy urządzeń rozwiązania tyczące się użytkowania telefonów i awarii, które często się w nich pojawiają. Można przeczytać jak oczyszczać laptop z bakterii, które nieustannie się na jego powierzchni gromadzą. To niezwykle ważne - bo mogą być one niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Naprawa nawet najnowszych modeli telefonów

Go Repair trudni się naprawą tabletów i laptopów znanych producentów takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo i Samsung. Specjaliści mają do czynienia z elektroniką od pewnego czasu - zdobyli więc pokaźne doświadczenie w tym zakresie. Poza tym w dalszym ciągu zdobywają zakres informacji. Niedawno wypuszczone na rynek smartfony są przez serwisantów Go Repair także poznane. Nie ma więc obaw, że jesteśmy posiadaczami urządzenia, którego nie da się naprawić, bo jest zbyt nowoczesne.

Informowanie o statusie naprawy na bieżąco

Skorzystanie z usług Go Repair daje możliwość, by mieć informacje o naprawie cały czas aktualne. Oddanie swojego smartfonu do punktu serwisowego może odbyć się bez wychodzenia z domu i w wygodny sposób - trzeba wybrać odpowiednią opcję, zapakować jak należy sprzęt i oddać kurierowi. Warto mieć świadomość, że Go Repair przed zwrotem naprawionego tabletu zawsze dokonuje jego testów. Zapewnia to większą pewność, że regeneracja się zakończyła pomyślnie.

Wyświetleń: 2087
Komentarze