Conhpol Henryk Konopka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Stanisław Dolny 400a
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Strona www: https://conhpol.pl/


Ocena: 0

Conhpol to rodzinna firma, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości obuwia skórzanego. Sprzedaje swoje produkty w sklepie fabrycznym oraz za pośrednictwem strony internetowej. Produkuje buty od 1978 roku, co czyni ją firmą z długą tradycją. Firma stawia na oryginalne projekty butów, które mają być wygodne i eleganckie.

Conhpol stawia na jakość. Skóry użyte do produkcji butów pochodzą z Włoch i Polski. Z kolei skóry egzotyczne posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Pozostałe materiały użyte do wykonania butów są również wysokiej jakości. Wpływają one na komfort, a w przypadku niektórych modeli także na praktyczność. Jakość nie odnosi się tylko do materiałów, ale także do szczegółów. Firma wykonuje buty ręcznie, dlatego dba o nawet najmniejsze drobiazgi. Nie byłoby to możliwe przy masowej produkcji w fabryce.

Firma oferuje obuwie damskie: Niskie buty, buty sportowe, szpilki, czółenka, loafersy i mokasyny, baleriny, sandały, klapki, espadryle, buty do kostki, pantofle i kozaki. Dodatkowo mężczyźni mogą znaleźć: Niskie buty, buty sportowe, slip-ony i loafersy, monki, brogues, derby, oxfordy, loafersy i pantofle. W asortymencie znajdują się również buty dla dziewczynek i chłopców.

Conhpol dba o swoich klientów, ale także o środowisko. Stale się rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania. Skóra i wyściółka butów są wolne od metali ciężkich i substancji toksycznych. Skóry sprowadzane z zagranicy posiadają odpowiednie certyfikaty. Wkładki zapobiegają potowi i nieprzyjemnemu zapachowi stóp, a podeszwy są lekkie i trwałe, dzięki czemu stopy nie męczą się.

Wyjątkowe projekty Conhpol charakteryzują się wyrafinowaną konstrukcją. Dzięki temu mamy pewność, że buty nie tylko wyglądają szykownie, ale również są wygodne. Funkcjonalne i ponadczasowe, buty są idealnym uzupełnieniem każdego stroju. Krótkotrwałe trendy przemijają, ale styl i klasa pozostają niezmienne.

Firmy, które chcą stworzyć własną serię obuwia, ale nie mają zaplecza technologicznego i doświadczenia w produkcji, mogą nawiązać współpracę z firmą Conhpol. Taka współpraca pozwala na realizację gotowych projektów klienta lub wybór z 10 000 oferowanych przez markę wzorów butów. To rozwiązanie jest bardzo opłacalne, bo nie trzeba mieć swojego zakładu produkcyjnego i współpracuje się z doświadczoną firmą, która istnieje wiele lat na rynku.

Wyświetleń: 46
Komentarze