art-e Emilia Wójcik
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-214 Kraków
Józefa Korzeniowskiego 27J
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 385 285
E-mail: info@art-e.pl
Strona www: https://emiliawojcik...


Ocena: 0

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub właścicielem małej firmy, być może kupiłeś już materiały biznesowe, takie jak wizytówki, koperty lub papier firmowy. Możesz również mieć logo i tożsamość korporacyjną. Ale co, jeśli nie masz umiejętności samodzielnego projektowania tych rzeczy? Istnieje wiele firm, które oferują profesjonalne usługi projektowania logo, tożsamości korporacyjnych i innych materiałów brandingowych. Np. art-e, czyli Emilia Wójcik.

Projekty logo i logotypów

Może Ci ona pomóc rozwinąć Twoją markę i stworzyć materiały, które będą reprezentować Twoją firmę w najlepszy możliwy sposób. Logotypy to jeden z najważniejszych aspektów firmy. Logo to to, co ludzie zobaczą, zanim dowiedzą się o Twojej firmie i to też zapamiętają. Istnieje wiele różnych sposobów na odświeżenie logo. Jednym ze sposobów jest dodanie nowych kolorów, kształtów lub czcionek. Innym sposobem jest zmiana kroju pisma lub dodanie wzoru w tle, który pasuje do schematu kolorów Twojej marki.

Możesz również użyć innych elementów projektu, aby odświeżyć swoje logo, takich jak symbole, ikony lub grafika. Możesz także zmienić kształt logo, aby było bardziej nowoczesne i zgodne z aktualnymi trendami w designie.

Projektowanie materiałów reklamowych

Ulotka, folder, katalog czy roll-upy to narzędzie marketingowe, które można wykorzystać w różnych sytuacjach.  Zwykle jest wykonany z papieru, ale może być również wykonany z plastiku. Często jest dystrybuowany do klientów lub potencjalnych klientów w otoczeniu biznesowym. Ulotka, folder, katalog lub roll-upy są często rozdawane klientom lub potencjalnym klientom w celu promocji towarów i usług przeznaczonych do sprzedaży przez organizację. Ich tworzeniem zajmuje się Emilia Wójcik, która ma na swoim koncie wiele kreatywnych projektów.

Projektowanie opakowań

Projektowanie opakowań to ostatnia granica dla marketerów, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji. W rezultacie firmy wydają więcej na projektowanie opakowań niż kiedykolwiek wcześniej. Zysk jednak okazuje się duży, dlatego się to opłaca. Emilia Wójcik może zaprojektować opakowania dla Twojego produktu, aby mógł wyróżniać się na sklepowych półkach.

Wyświetleń: 42
Komentarze