Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Firma Global z Wrocławia specjalizuje się w produkcji i sprzedaży paneli grzewczych i promienników podczerwieni, popularyzując nowoczesną technologię ogrzewania podczerwienią. Charakteryzuje się niskimi lub zerowymi stratami ciepła, ponieważ przekształca energię elektryczną w fale cieplne, które są precyzyjnie kierowane na przedmioty i ludzi, bez ogrzewania powietrza znajdującego się na drodze fal cieplnych. To sprawia, że ogrzewanie podczerwienią jest o wiele korzystniejsze, ponieważ jest tańsze i bardziej wydajne. Natychmiast po włączeniu urządzenie zaczyna pracować z pełną wydajnością, więc nie trzeba czekać na jego rozgrzanie. Dzięki termostatowi można dowolnie regulować poziom temperatury w różnych pomieszczeniach domu lub mieszkania, niezależnie od siebie (oczywiście pod warunkiem, że termostat znajduje się w każdym pomieszczeniu).

W sklepie internetowym firmy Global można kupić kompletny zestaw systemów grzewczych na podczerwień, w tym panele grzewcze, promienniki i termostaty do regulacji temperatury. Oprócz wysokiej jakości produktów, pracownicy firmy oferują usługę montażu, która obejmuje zmiany w instalacji elektrycznej. Dodatkowo, jako amatorzy w zakresie ogrzewania podczerwienią, można uzyskać fachową poradę i rozwiać swoje wątpliwości.

Od 2017 roku firma Global posiada certyfikat TÜV Rheinland, który w sposób obiektywny i oficjalny potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo jej produktów. Świadczy to o tym, że producent tego panelu grzewczego i promiennika podczerwieni jest w 100% wiarygodny. Ponadto fakt, że przedsiębiorstwo eksportuje produkty do krajów europejskich, takich jak Niemcy, Francja, Holandia, Włochy i Hiszpania i ma wielu zadowolonych klientów również pomaga mu być dobrym wyborem. Więcej informacji na temat oferty znaleźć można na stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań firma prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wyświetleń: 61
Komentarze