Prywatne Przedszkole w Gorzkowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Wieliczka
Gorzków 64
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 603 283 733
Strona www: https://www.przedszk...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Jednym z powodów, dla których Prywatne Przedszkole w Gorzkowie jest dobrym miejscem dla dziecka, jest to, że zapewnia przyjazne środowisko. Kiedy dzieci są małe, potrzebują dużo opieki i uwagi. Jeśli są zaniedbywane lub nadużywane, może to mieć trwały wpływ na ich rozwój. Środowisko pielęgnacyjne obejmuje stałą troskę i uwagę, miłość i przywiązanie, bezpieczne przestrzenie i możliwości praktyki oraz ramy dla sukcesu. Dzieci uczą się, jak zdobyć to, czego potrzebują w prywatnej szkole.

Placówka ustala codzienny rozkład zajęć w celu zaspokojenia potrzeb dzieci. Opiekują się nimi nauczyciele i opiekunowie. W prywatnym przedszkolu uczniowie uczą się, jak kierować swoje potrzeby i pragnienia na praktyczne rzeczy, takie jak relacje z innymi, sport i zabawa. Uczą się także, jak rozwiązywać konflikty, szanować rówieśników, rozwiązywać problemy i negocjować. Są to wszystkie niezbędne umiejętności życiowe, które dziecko zastosuje w przyszłych warunkach. Prywatne Przedszkole w Gorzkowie zapewnia bezpieczne środowisko dla dziecka. Dziecko może nauczyć się poczucia własnej wartości i samoświadomości w młodym wieku.

Przedszkola często kojarzą się z zabawą i poprawnością. W Prywatnym Przedszkolu w Gorzkowie nie brakuje jednak ciekawych zajęć, takich jak odnajdywanie swojego miejsca w grupie, nauka podstawowego języka angielskiego czy umiejętności rytmicznych. Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł nie tylko na rozwijanie konkretnych zdolności dziecka, ale także na zajęcie jego czasu i zapewnienie mu stymulacji, której potrzebuje do rozwoju. Każde dziecko ma inne talenty i zdolności, które zaczynają się ujawniać już od lat przedszkolnych. Trzeba je odpowiednio rozwijać, ale jednocześnie uczyć szacunku dla inności i tego, że ich rówieśnicy są inni. Prywatne Przedszkole w Gorzkowie charakteryzuje się podejściem kadry do każdego dziecka. Są takie święta jak Dzień Ojca i Dzień Babci i Dziadka, a także nietypowe uroczystości jak Dzień Kota. Dzieci każdego dnia zdobywają nową wiedzę.
Wyświetleń: 224
Komentarze