Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby pomagać firmom w zminimalizowaniu ilości pieniędzy płaconych za prąd. Niezależna kadra sprawdzonych konsultantów, wspiera we wdrożeniu najrozsądniejszej kosztowo umowy. Misją IRE jest to, aby przedsiębiorstwa były w stanie uniknąć dużych nadpłat. Wyjątkowo chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora ze zwykłym działaniem firmy. Instytut Rozwoju Energetyki stale realizuje swoje ambicje i dąży do wywalczenia dużego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz wypracowania sobie statusu jednostki badawczo rozwojowej.

Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych firm - co pozwala płacić sporo mniej za za ogrzewanie elektryczne. Zebranie w całość wielu dostępnych taryf, bardzo ułatwia wprowadzenie pozytywnych zmian. Pozwala to być odpowiedzialnym konsumentem.

Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że dostawca energii zależy od tego, w jakiej części kraju się żyje. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii także da się zdecydować - od jakiego dostawcy mamy prąd w gniazdku.

Doradcy energetyczni pomagają dobrać optymalną instalację solarną, która pozwoli na samodzielne produkowanie prądu przez przedsiębiorstwo, co sprawi, że będzie on tańszy. Brokerzy energetyczni zajmują się też negocjowaniem najkorzystniejszej opcji cenowej, ale także szukaniem kruczków w bieżących umowach klienta.

W przypadku wyboru innego dostawcy gazu także ważne jest rozeznanie w ofertach. Pomoc analityka energetycznego może okazać się ogromną pomocą, szczególnie dla managerów firm niemających wiedzy w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu mogą być zdumiewające. Optymalizacja kosztów gazu nie jest taka bezproblemowa, jak w przypadku energii elektrycznej. Tutaj - ulegają zmianie aspekty, które trzeba brać pod uwagę. Konieczna ciągłość dostaw i inna specyfika warunków umowy, nie przeszkadza pracownikom IRE w spełnianiu oczekiwań klientów.

To normalne, że sporej wielkości przedsiębiorstwa zużywają dużo prądu i niemało na to wydają - w skali kwartału robi się z tego pokaźna sumka. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do własnych potrzeb może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie ma firma i zatrzymać spore kwoty.

IRE to firma, której można zaufać w kwestii wyboru odpowiedniej umowy energetycznej dla różnej wielkości zakładów produkcyjnych. Bezpłatna analiza i aktywna pomoc we wprowadzaniu nowych rozwiązań - to tylko nieliczne z powodów, za które ceniony jest Instytut. Niejedno przedsiębiorstwo może sporo zaoszczędzić!

Wyświetleń: 3652
Komentarze