EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Centrum Stomatologii Estetycznej EstiDental znajduje się w Krakowie. Od zawsze stara się, aby na twarzach pacjentów pojawił się uśmiech. W swojej wieloletniej praktyce dostrzega, jak wiele osób walczy z problemami z uzębieniem. Leczenie dolegliwości pacjentów za każdym razem rozpoczyna się od spotkania kontrolnego. Rozplanowuje się wtedy kolejne wizyty, czyli tworzy plan leczenia. Istotna jest także miła i wspierająca atmosfera panująca w EstiDental. Z tego powodu pracownicy tego miejsca dbają, aby każda wizyta była możliwie jak najbardziej bezbolesna.

Centrum EstiDental specjalizuje się w stomatologii estetycznej, w tym, między innymi, w implantach zębowych, czyli uzupełnianiu braków w uśmiechu. To jedna ze skuteczniejszych metod wypełniania ubytków, bo pozwala na wyjątkowe efekty, nawet gdy braki w uzębieniu są duże. Używane w EstiDental implanty zębowe powstają z tytanu, czyli substancji biozgodnej. Wszczepienie przeprowadzane jest w trakcie jednej wizyty, oczywiście przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Tworzący EstiDental stomatolodzy uważają, że prawidłowe leczenie zębów należy zacząć od zrobienia zdjęcia panoramicznego. To między innymi na jego podstawie odbywa się pierwsza konsultacja i ustalony zostanie plan leczenia. Rentgen stomatologiczny może być konieczny zarówno w ciągu leczenia jak i po nim - czasami jest to najlepszy sposób na sprawdzenie efektów. Zdjęcie RTG jest wykonywane techniką cyfrową w specjalnie wydzielonym w tym celu pomieszczeniu.

Czasami samo leczenie dentystyczne nie pomoże. Wtedy potrzebne jest skorzystanie z usług z zakresu chirurgii stomatologicznej. W trakcie leczenia EstiDental używa nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych materiałów, aby móc wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. EstiDental kładzie spory akcent na stomatologię estetyczną, ponieważ jego pracownicy wiedzą, jak wiele pewności siebie może dodać piękny uśmiech. Zacząć trzeba od leczenia wszystkich zębów, bo dopiero zdrowe mogą być poddane działaniom z dziedziny stomatologii estetycznej. Dentyści wybiorą najodpowiedniejsze, dostosowane do wymagań i oczekiwań pacjentów rozwiązania.

Wyświetleń: 465
Komentarze