Agencja Reklamowa Totalna Reklama
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
05-082 Stare Babice
ul. Osiedlowa 90
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 882 921 041
Strona www: https://totalnarekla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Totalna Reklama to agencja reklamowa, która stawia na nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Oferuje również klasyczne formy reklamy takie jak plakaty, roll-upy i billboardy. Atrakcyjna grafika zawsze sprawdza się w reklamie, dlatego warto zainwestować w plakaty, które są atrakcyjne dla odbiorców. Jest to przydatne zarówno dla sektora usługowego, jak i dla sklepów, które organizują sezonowe promocje swoich produktów. Plakaty są szczególnie przydatne w miejscach, które nie są zbyt widoczne z ulicy lub chodnika. Te informacyjne znaki będą szybciej zauważone i przeczytane niż znaki i strzałki. Plakaty są więc sposobem na zachęcenie przechodniów do zainteresowania się miejscami mniej oczywistymi, a jednak wartymi odwiedzenia.

Jednak to, co wyróżnia tę agencję, to realizowana przez nią reklama na pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Z pomocą Totalnej Reklamy można całkowicie odmienić wygląd swojego samochodu firmowego. Pokrycie auta specjalną folią pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu przy jednoczesnej ochronie lakieru. Taka warstwa matowa, perłowa, lub błyszcząca wyróżni samochód na tle innych i sprawi, że zapadnie w pamięć. Totalna Reklama to agencja, która nie boi się wyzwań - okleja niemal wszystkie rodzaje pojazdów.

Dobrym pomysłem jest również przyciemnianie szyb lub oklejanie ich folią siatkową, która częściowo przepuszcza promienie słoneczne - Totalna Reklama oferuje takie usługi swoim klientom. Przyciemnianie szyb i umieszczanie na nich reklam ma wiele zalet. Nie tylko sprawia, że samochód mniej się nagrzewa, jest ruchomą reklamą, bardziej sportowym autem (jeśli szyby są ciemne), ale także daje pasażerom tylnych siedzeń więcej swobody i ochronę przed słońcem.

W celu zamówienia plakatów, oklejania samochodów lub innych projektów reklamowych należy bezpośrednio kontaktować się z Totalną Reklamą drogą mailową, telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.
Wyświetleń: 334
Komentarze