Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-302 Kraków
ul. Konopnickiej 5/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 345 56 94
Strona www: https://ppsc.pl/


Ocena: 0

Kancelaria Proniewski Przybyłka ma swoją główną siedzibę w Krakowie. Wyróżnia się dobrze zorganizowanymi i wysoce kompetentnymi pracownikami: adwokatami i doradcami podatkowymi. Posiadają oni bogate doświadczenie zawodowe, szeroką wiedzę prawniczą oraz indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno osoby fizycznej, jak i firmy czy instytucji publicznej.

Kancelaria oferuje usługi z różnych dziedzin prawa. Jeśli klient potrzebuje pomocy w zakresie prawa pracy, prawa handlowego i sporów sądowych, prawa podatkowego, prawa spółek i prawa handlowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, właśnie ta kancelaria może mu pomóc. Z jej usług można skorzystać również w przypadku problemów prawnych w branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej, w branży nieruchomości i budownictwa mieszkaniowego, w branży edukacyjnej i medialnej, handlowej i usługowej, w branży start-upów i projektów inwestycyjnych oraz w IT i e-commerce.

W ofercie kancelarii znajduje się abonament prawny, który jest szczególnie korzystną opcją dla spółek i wszelkiego typu działalności gospodarczych. Prawnicy mogą pomóc w założeniu firmy, jej restrukturyzacji, zawieszeniu działalności lub jej całkowitym zamknięciu.

Zespół Kancelarii Proniewski Przybyłka składa się z kilkunastu osób. Obejmuje on radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich. Kancelaria udziela porad prawnych, rozwiązuje wiele skomplikowanych zagadnień i sporów prawnych oraz reprezentuje swych klientów w sądzie. Jest zainteresowana udziałem w różnorodnych przedsięwzięciach prawnych oraz stałą obsługą klientów korporacyjnych i indywidualnych. Wszyscy pracownicy są dobrze wyszkoleni, kompetentni, rzetelni i uczciwi, zdolni do prowadzenia najtrudniejszych spraw, zapewniają też pełną dyskrecję i żadne poufne informacje nie opuszczają ścian tej kancelarii.

Wyświetleń: 394
Komentarze