Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65,
Telefon komórkowy: 12 631 08 75
E-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0

Kancelaria Adwokacka Nartowski Trojanowska pomaga klientom rozwiązywać problemy z różnych dziedzin prawa. Doradza, opiniuje, pomaga podejmować trudne, życiowe decyzje. Powstała w 2009 roku, więc jej pracownicy mieli czas, by zdobyć doświadczenie w szerokim zakresie spraw.

Czym zajmuje się Kancelaria?

Kancelaria Nartowski Trojanowska zajmuje się prawem spadkowym. Zapewnia pomoc w zarządzaniu majątkiem i wyznaczeniem spadkobierców. Tłumaczy klientom jak wygląda postępowanie w przypadku odrzucenia spadku i co zrobić w sytuacjach zachowku oraz obalenia testamentu. Wieloletnie doświadczenie pozwalające na sprawne przeprowadzenie spraw spadkowych daje klientom poczucie bezpieczeństwa, gdy korzystają z usług Kancelarii.

Również prawo rodzinne nie stanowi tajemnicy dla Kancelarii Nartowski Trojanowska. Rozwody i sprawy o opiekę nad dzieckiem to trudne kwestie. Podobnie jak te związane z alimentami. Kancelaria zapewnia swoim klientom walkę o sprawiedliwość wyroku i wsparcie na każdym etapie postępowania. Przez lata budowała swoją renomę, dzięki wygranym sprawom i udanym współpracom.

Prawo karne to głównie obrona klientów oskarżonych, występowanie w roli oskarżycieli posiłkowych. Kancelaria oferuje porady i opinie prawne, a także dzięki specjalizacji w sprawach karno-skarbowych pomaga takie rozwiązywać. W dziedzinie prawa administracyjnego i cywilnego zapewnia swoim klientom porady prawne, negocjacje, sporządzanie wniosków, pism, dokumentów, opiniowanie umów, windykacje należności.

Kontakt z Kancelarią

Kancelaria Adwokacka Nartowski Trojanowska znajduje się w centrum Krakowa przy ul. Biskupiej 20. Na jej stronie internetowej www.adwokaci-nt.pl umieszczone zostały dokładne dane do kontaktu. Można również przeczytać artykuły na blogu, prowadzonym przez Wojciecha Nartowskiego, który w interesujący sposób podejmuje niektóre tematy związane z prawem.

Wyświetleń: 332
Komentarze