III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422-12-91
Telefon komórkowy: 603-688-733
E-mail: iiiplo@iiiplo.krakow.pl
Strona www: http://www.iiiplo.kr...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Prywatne Krakowskie III Liceum Ogólnokształcące od 30 lat działa na rynku edukacyjnym, kształcąc i wychowując przyszłe pokolenia w duchu wartości chrześcijańskich. Jedną z nich jest tolerancja i szacunek dlatego szkoła jest otwarta na uczniów pochodzących z innych krajów. Dyrekcja i pracownicy są przekonani, że wielokulturowa społeczność może wspólnie osiągać cel, jakim jest zdobywanie wiedzy.

Rekrutacja w tej szkole odbywa się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej pomiędzy kandydatem, jego rodzicami i dyrekcją szkoły, podczas której obie strony poznają się i przekazują sobie informacje o swoich oczekiwaniach. Ponadto rekrutacja ma charakter ciągły, co oznacza, że nie kończy się wraz z początkiem roku szkolnego, ale w każdej chwili można dołączyć do klasy, w której są wolne miejsca.

Szkoła zapewnia kształcenie w klasach o ukierunkowaniu biologicznym i humanistycznym oraz bogaty program w języku angielskim. Ta prywatna szkoła średnia ma tę zaletę, że klasy są małe, więc nauczyciele mogą poświęcić każdemu uczniowi tyle czasu, ile potrzeba na opanowanie materiału i nadrobienie zaległych zadań. Liceum kładzie nacisk na naukę języków obcych, bo ich znajomość pozwala dostać się na dobre studia, a później osiągać sukcesy w pracy zawodowej.

Uczniowie mogą wybrać przedmioty, których chcą się uczyć na egzaminie końcowym, a szkoła organizuje indywidualne egzaminy końcowe, aby pomóc im w przygotowaniach. Co ważne, nie musisz za nie dodatkowo płacić, ponieważ czesne za te zajęcia jest wliczone w czesne.

Szkoła jest otwarta na uczniów pochodzących z innych krajów np. z Ukrainy. Pełna tolerancji społeczność tworzy dobrą atmosferę do zdobywania wiedzy i zawierania przyjaźni i znajomości. Każdy uczeń jest szanowany, bez względu na swoją wiarę, kolor skóry czy przekonania.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą szkoły, zadzwoń i umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej:

tel. (12) 422-12-91

E-mail: iiiplo@iiiplo.krakow.pl

Wyświetleń: 401
Komentarze